[instagram-feed num=15]

انواع پالتو، بارانی و کاپشن زنانه

کاپشن و پالتو های کلاسیک اغلب برای استایل رسمی‌ مناسب هستند، اما مدل‌های جدید ارائه شده در هفته‌های مد ۲۰۱۹ در استایل‌های مختلف از رسمی تا روزمره و اسپرت کاربرد دارند. یک نیم پالتو با رنگ خنثی در کنار یک پلیور پشمی، یک دامن چهارخانه و یک جفت بوت چرمی یک استایل دلچسب برای پاییز و زمستان است.

بارانی‌ها انواع مختلفی دارند. اگرجنس بارانی معمولی باشد و ویژگی خاصی نداشته باشد قیمت آن ارزان تر است اما اگر یک بارانی ضد آب یا چرم می‌خواهید سراغ برندهای معتبر و تخصصی بروید. یک فروشگاه‌ اینترنتی لباس با ارائه عکس و ویژگی‌های دقیق، امکان خرید درست را برای شما فراهم می کنند. کاپشن‌ها هم تنوع زیادی دارند اما انتخاب یک کاپشن پفی یا پر که خیلی گرم هستند یا یک کاپشن نازک با الیاف مصنوعی بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد.

راهنمای خرید

مهمترین نکته‌ای که درهنگام خرید لباس گرم باید به آن توجه کرد میزان گرم بودن آن است. نیازتان را در نظر بگیرید و لباس زمستانی را متناسب با شدت سرمای محل زندگی‌تان بخرید. دقت کنید که این پالتو یا بارانی را قرار است هر روز استفاده کنید یا آن را فقط در موقعیت‌های خاص و مهمانی‌ها می‌پوشید. اگر ‌‌می‌خواهید لباس‌های گرمتان را به صورت چند لایه روی لباس‌های دیگر بپوشید، حتما درهنگام خرید به ترکیب و ست شدن آن‌ها توجه کنید.

کاپشن و پالتو های ارایه شده در این فروشگاه از کیفیت و دوخت عالی تهیه شده است. پس با خیال راحت میتوان از خرید آنلاین خود لذت ببرید.