فروشگاه اینترنتی مانتو ام زد ست | MZset Online Shop

[instagram-feed num=5]

مانتو (از فرانسوی manteau) یا روپوش لباس گشادی است که روی لباس‌های دیگر پوشیده می‌شود. امروزه مانتو در ایران، کارکردهای اداری، فرهنگی، مذهبی و حتی سیاسی دارد.

از لباس های ضروری خانم های ایرانی مانتو است. نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتوها در هر فصلی و مکانی وجود دارد که بستگی به اندازه قد و ترکیب اندامی شما دارد، که با رعایت این اصول می توانید بهترین را انتخاب کنید تا ظاهرتان متناسب دیده شد.

مدل مانتویی که شما به عنوان یک خانم انتخاب می‌کنید  روی برداشتی که دوستان و آشنایانتان در نگاه اول از شما خواهند داشت؛ تأثیر می‌گذارد. پوشیدن مدل جدید، مانتوهای دانشجویی، اداری یا که شبیه مدل بازیگران هرکدام می‌تواند نشان‌دهنده‌ روحیات و سلایق متفاوت در یک خانم باشد.

ممکن است از آن دسته از بانوانی باشید که مانتوهای جلو باز با پارچه‌های گلدار را دوست داشته‌باشید، شاید هم مدل مانتو‌های اداری با استایل حرفه‌ای توجه شما را به خودش جلب می‌کند. فرقی نمی‌کند طرفدار کدام مدل باشید چیزی که باید به آن توجه داشته‌ باشید این است که اگر می‌خواهید همیشه یک خانم شیک و با وقار به نظر برسید باید در انتخاب مدل خود ظرافت و دقت به خرج بدهید.

با تغییر فصل و عوض شدن آب و هوا مدل‌های مختلفی به بازار می‌آیند. امکان ندارد بتوانید یک مدل مانتوی زمستانی را وسط تابستان بپوشید یا اینکه با یک مانتوی جلو باز یا نخی در سرمای زمستان طاقت بیاورید. طراحان لباس همیشه دقت دارند تا مناسب‌ترین مدل را برای فصل‌های مختلف طراحی کنند و در اختیار شما بانوان عزیز قرار دهند.